STRONY WWW

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych z różnych branż, a także dla sektora publicznego.
Strony standardowe - opis
Strony profesjonalne - opis:

OFERUJEMY:

STRONY WWW

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych z różnych branż, a także dla sektora publicznego.
keyboard_arrow_right STRONY WWW

SKLEPY INTERNETOWE

Tekst do sklepów, tekst do sklepów, tekst do sklepów, tekst do sklepów
keyboard_arrow_right SKLEPY INTERNETOWE

ETAPY TWORZENIA STRONY

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej opiera się na dobrze skoordynowanej pracy naszego zespołu, który reprezentują osoby posiadające różne umiejętności i specjalności. Podział procesu budowania strony na etapy umożliwia szybkie i optymalne wykonanie finalnego produktu, jakim są responsywne strony internetowe, które będa wizytówką Twojej firmy!
 • perm_identity

  1

  ANALIZA

 • mode_edit

  2

  PROJEKTOWANIE

 • settings

  3

  OPTYMALIZACJA

 • insert_emoticon

  4

  WDROŻENIE

Na tym etapie określamy potrzeby firmy i jej klientów, dobieramy odpowiednie rozwiązania programistyczne, koncepcję układu strony, systemu nawigacji, designu witryny który możemy wspólnie z Klientem modyfikować.
Etap odpowiada za przygotowanie grafiki, tekstów dostosowanych do układu strony, przyszłej optymalizacji i charakteru prowadzonej przez Klienta działalności. Tworzone przez naszych pracowników projekty stron to skuteczna forma przekazu informacji i reklamy.
Strona internetowa aby była wartościowa i spełniała swoją rolę musi być łatwa do znalezienia w Internecie i dostępna dla użytkowników Tworząc stronę internetową optymalizujemy ją tak, aby spełniała oba wymagania.
Stworzone strony możemy umieścić na oferowanych przez nas serwerach lub też na serwerach wskazanych przez Klienta. Strony zaprojektowane przez nas działają na każdym serwerze, a ponadto backup i stały monitoring działalności strony zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twoim klientom.

ZAINTERESOWANY?

JF Mobile Menu Pro